VYHLEDEJTE A HODNOŤTE

Na Jitrách

Na Jitrách
Zahrádka
Bezbariérová
Parking
Dětský koutek
Se psem
Semice 346
Semice
289 17
17–22, po–pá, 12–22, so–ne
    601 550 580
Kuchyně:
česká, česká moderní, mezinárodní
Speciality:
Každý den podstatná obměna jídelního lístku, který je sestaven z čerstvých regionálních surovin. Široká nabídka vynikajících vín za skvělé ceny.
Zvláštnost:
Jitro představuje plochu, kterou oráč zoral od rána do soumraku. Na Jitrách se říkalo místu, kde dnes stojí nový sportovní areál, jehož součástí je i elegantní restaurace, která nabízí menu uzpůsobené sezonní nabídce čerstvých surovin.
Hodnocení GR2018
Jídlo: 0.0
Obsluha: 0.0
Interiér: 0.0
Cena: 0
Moje hodnocení pro GR2019
Jídlo:
Obsluha:
Interiér:
Cena:
(průměr za jídlo a nápoj/1 osoba)
Vložit komentář

Přečtěte si Pravidla registrace.

Komentáře

Maurerův výběr Grand Restaurant 2017 (24. 1. 2017 09:01:55)

První návštěva o víkendu na kávičku a desert proběhla nad očekávání. V mrazivém počasí zahřál krb uprostřed restaurace a výhled na zapadající slunce u prosklené stěny na tesasu. Ceny příznivé, určitě se vrátíme v létě na terasu, až pojedeme kolem na kole, nebo na tenis. Sezónní deserty - Pošírovaná hruška a Créme brulée s hruškovým sorbetem, mňam!
 

Maurerův výběr Grand Restaurant 2017 (15. 1. 2017 19:14:02)

Návštěva byla v neděli odpoledne kolem 15h, restaurace napůl plná. Objednávka a doručení jídla na stůl velmi rychlé, jídlo moc chutné. S přítelkyní navštěvujeme i hodně drahé restaurace, přesto tady vůbec žádný problém a mile potěší i rozumná cena. Celkově spokojenost, můžeme doporučit a určitě se rádi vrátíme až bude další příležitost. Posezení v létě na terase musí být skvělé, naoř. v rámci cyklovýletu. A kafe (espreso) zcela znamenité, dlouho jsem nikde neměl lepší.
 
 
Vložit komentář

Přečtěte si Pravidla registrace.

Zobrazit starší


 
Dobré jídlo je jako dobrý sex – čím více se vám ho dostává, tím více si ho žádáte.
Gael Greenová
Top
English