Profil uživatele
avatar

egeria

Foodie

Oblíbenost uživatele
  0
Oblíbenost komentářů
0
0
Počet komentářů 5
Ohodnocené restaurace 0
Účast na gastroakcích 11

Ohodnocené restaurace

Počet hodnocených restaurací v ročníku GR2017: 1

Moje komentáře

> 21. 02. 2017 - Blue Wagon: V rámci letošního GRF jsme...
V rámci letošního GRF jsme navštívili 3 restaurace a tato pro nás byla nejlepší. Skvělým servisem po celou návštěvu počínaje, přes netradiční amus-bouche, nejlepší ochutnaný hlavní chod za celý festival, konče sice dost sladkým, ale výtečným dezertem. To vše samozřejmě doprovázeno vybranými víny, která doplňovala jednotlivé chody. Skutečně skvělý zážitek, který stojí za doporučení. Vrátíme se i mimo festival.
> 20. 02. 2017 - Spices Restaurant and Bar, Mandarin Oriental: Bohužel pro nás nejslabší...
Bohužel pro nás nejslabší restaurace, kterou jsme v rámci GRF za celé roky navštívili. Restaurace je krásná, vkusně zařízená, personál ochotný a milý, ale jídlo nebylo ničím výjimečné. Jídlu se nedá nic vytknout, ale v Praze se dají najít thajské restaurace, které vaří minimálně stejně dobře a nejsou v GRF (ačkoliv prostředím se této restauraci pochopitelně nevyrovnají). Příjemým zpestřením bylo, že menu bylo servírováno doprostřed stolu, kdy tak každý mohl ochutnat více druhů jídla.
> 20. 02. 2017 - Aria Hotel, CODA Restaurant: Navštívili jsme v rámci GRF...
Navštívili jsme v rámci GRF 2017 na sobotní oběd. Servis byl vynikající, prostředí luxusní, není co vytknout. Nejvíc nám chutnal bramborový krém, který měl lahodnou a jemnou chuť a ani nešlo poznat, že je skutečně vyrobený z brambor:-) Maso v hlavním chodu bylo šťavnaté a chutné, špaldová kaše byla příjemnou změnou proti klasickým dezertům. Téma "baroko na talíři" bylo tímto menu dokonale splněno