Profil uživatele
avatar

Martin

Gourmet

Oblíbenost uživatele
  0
Oblíbenost komentářů
1
0
Počet komentářů 16
Ohodnocené restaurace 0
Účast na gastroakcích 19

Ohodnocené restaurace

Počet hodnocených restaurací v ročníku GR2017: 8

Moje komentáře

> 12. 03. 2017 - Bellevue: Skvělý zážitek a dojem jsme...
Skvělý zážitek a dojem jsme si odnesli z degustace v Bellevue. Krásné prostředí, ochotná a milá obsluha, která podrobně popsala každý podávaný chod. Podávána vína byly taktéž v pořádku. Z jednotlivých chodů nám nejvíce chutnalo grilované kachní prso a také dezert Créme Brulée z tonka fazolí. Velmi milá pozornost navíc v podobě mezichodů, amouse bouche a couvert v podobě pečiva.
> 12. 02. 2017 - Marriott hotel, Midtown Grill: Skvělé strávené odpoledne...
Skvělé strávené odpoledne na degustaci v tomto podniku v rámci GRF . Jednotlivé chody byly celkově chutné. Nejvíce nám, ale zachutnala pečená roštěná, grilované krevety ale i skvělý čokoládový dort. Taktéž zvolená vína byla v pořádku. Uvítací drink opravdu v ceně nebyl, ale byl dobrý. Amouse bouche a pečivo neurazily, ale ani nenadchly. Velice příjemná a ochotná obsluha v podání pana číšníka. Pěkné prostředí restaurace.
> 04. 02. 2017 - InterContinental hotel, Zlatá Praha: Úžasný a skvěle strávený...
Úžasný a skvěle strávený večer na degustaci ve Zlaté Praze. Vynikající jídla, obzvláště pak dušená vepřová líčka a skvělý semifredo limetkový páj, ten jsme si přiobjednali ještě jednou. Vše výborně párováno s víny, skvělé prosseco. Díky poloze restaurace nádherný výhled na Staré Město, z restaurace i z terasy, moc hezký je i interiér. Obsluha velmi příjemná, milá, ochotná a skvěle informovována. Na závěr se zastavil i šéfkuchař podniku. Skvělý zážitek, rozhodně doporučujeme a rádi znovu přijdeme
> 30. 01. 2017 - Mlýnec: Opět úžasný zážitek v...
Opět úžasný zážitek v restauraci Mlýnec v rámci letošního GRF. Jednotlivé chody skvělé, obzvláště nás pak zaujal zauzený telecí tatarák, Servírovaná vína k chodům, byla také skvělá. Samozřejmostí je zde všímavá, velmi milá a pozorná obsluha. Krásný interiér restaurace. A také, jak už bylo zmíněno, porce jsou zde opravdu větší, což je moc fajn. Rádi opět přijdeme a rozhodně doporučujeme k návštěvě.
> 27. 01. 2017 - Grand Cru: Fantastický zážitek je to,...
Fantastický zážitek je to, co jsme si odnesli s naší, zatím nejlepší degustace, v rámci GRF 2017. Jednotlivé chody skvělé výborně spárované podávanými víny, obzvláště nás pak zaujala Kachna Grand Cru s dýní a stročkem. Příjemný bonus byl v podobě překvapení šéfkuchaře, také jsme dostali navíc sklenici vína. Dále jsme si ještě doobjednali z nabídnutého nápojového listu. Vše skvěle doplňoval perfektní, ochotný a výborně informovaný personál restaurace. Rozhodně doporučujeme a rádi zase přijedeme.
> 27. 01. 2017 - Elektra penzion: Nej podnik v Bechyni,...
Nej podnik v Bechyni, krásné prostředí kavárny z časů První republiky. Skvělá jídla zejména pak mořské ryby, steaky různých druhů, zvěřina a další. Výborné domácí dezerty. Nabídka jídel je každý víkend mění. Během roku zde dělají tematické akce s nabídkou jídel ze světa (Benátský víkend, Irské dny, Francouzské dny…). Příjemná a skvělá obsluha. V létě je příjemné posezení i na venkovní terase. Rádi se sem vracíme.
> 25. 01. 2017 - U Emy Destinnové: Velmi dobré jednotlivé...
Velmi dobré jednotlivé chody, např. mušle sv. Jakuba. Chutná vína zejména pak bílé, dobrý doobjednaný dezert 3 v 1. Sympatický pan majitel/ šéfkuchař. Bohužel, ale tragická obsluha, zejména pak servírka, jednotlivé chody byly servírovány beze slova, stejně tak vína, nebyla představena. Pokud náhodou naléval kolega číšník, něco málo řekl. Nalévání vín také probíhalo kdesi, ale určitě ne před námi u stolu z lahve.Peníze zpět po zaplacení se zde nevrací, asi personál usoudil, že si je zasloužil....
> 25. 01. 2017 - Nautilus hotel, Goldie: Určitě jeden z nejlepších...
Určitě jeden z nejlepších podniků v jižních Čechách. V Táboře pak bez konkurence. Vynikající kuchyně a skvělý pan Svatek. I nám moc zachutnal zdejší líškový krém, z hlavních chodů pak telecí brzlík nebo jelen sika. Chodíme sem čas od času i na polední menu a i ta jsou výborná. Vždy milá a ochotná obsluha. Pěkný interiér restaurace až na ty již zmíněné židle (některé již odřené a spolu s pohovkami i příliš měkké).
> 25. 01. 2017 - Aria Hotel, CODA Restaurant: Návštěva v rámci GRF 2017....
Návštěva v rámci GRF 2017. Servírované chody byly skvělé a velmi dobře spárované s podávanými víny. S jídel nejvíce zaujalo Kuřecí supreme. Nelze nezmínit nádherné prostředí restaurace a příjemný hudební doprovod po celou dobu naší návštěvy. Servis také bez výhrad, pozorný a ochotný. Na závěr jsme si doobjednali ještě sklenku vína

Moje gastrofotky

Fotky z restaurací