Profil uživatele
avatar

hrošík

Gourmet

Miluju jídlo a nejsem hrošík - jde to!!!

Oblíbenost uživatele
  0
Oblíbenost komentářů
3
0
Počet komentářů 23
Ohodnocené restaurace 0
Účast na gastroakcích 10

Ohodnocené restaurace

Počet hodnocených restaurací v ročníku GR2017: 5

Odkud jsem: Praha

Moje nejoblíbenější

Restaurace: Čestr

Moje komentáře

> 13. 02. 2017 - Lemon Leaf: Restaurace disponuje...
Restaurace disponuje nápady, rozhodně co se týče servírování pokrmů. Nejsem sice příznivcem ostrých pokrmů, ale kari s roštěnou bylo výborné a cítila jsem chuť, i když mi hořel krk. Kolegyně objednala klasické Phad Thai Kai a byla spokojena!! Restauraci hodlám navštívit znovu, pokud možno co nejdříve a zabít přeživší bacily. Všem doporučuji.
> 13. 02. 2017 - Terasa U Zlaté studně: Byli jsme na obědě 12.2. a...
Byli jsme na obědě 12.2. a nejčastěji nás obsluhoval milý číšník Karel, děkujeme. Očekávání bylo veliké a proto jsem byla trochu zklamaná nejdříve z nepřítomnosti zaměstnanců ve foyer a následném vstupu do restaurace v kabátě, poté sice unešena výhledem, který ale dle mého názoru kazí všudepřítomná zrcadla. Výhled je pak matoucí a je vidět i za roh. Jídlo zajímavé, mnohdy nezkombinovatelné překvapilo. Škoda, že někteří turisté jdou i sem v "kapsáčích"..Terasu hodláme navštívit v létě na terase!
> 30. 01. 2017 - Mlýnec: Atmosféra i jídlo bylo...
Atmosféra i jídlo bylo skvělé. Nejsem příznivcem focení jídel, ale myslím, že hlavně kachna se škubánkem by si to zasloužily!! Zauzený tatarák byl jak skvělý, tak efektně dodaný na stůl. Jediné, co nám nechutnalo, byl předdezert z yuzu, ale nikdo vás nenutí jíst vše, že? Bílé víno zaujalo hlavně mě, a to vína neznám a nepoznám. Neshledala jsem jiné chování k nám, co by hostům Maurerova festivalu a ostatním hostům, hlavně tedy turistům. Návštěvu doporučuji a ráda někdy zopakuji i bez voucheru.

Moje gastrofotky

Fotky z restaurací

Fotky z komentářů